فروش ویژه چادر ماشین

روش ترمیم خط افتادگی بدنه خودرو رو یکبار برای همیشه یاد بگیر

شما هرچقدر هم محتاط باشید بازهم نمیتوانید از خط افتادن روی بدنه خودرو خود جلوگیری کنید. به این خاطر که افرادی وجود دارند با وسیله نوک تیز یا کلید یا حتی با مالیدن خودرو خودشان به خودرو شما هنگام پارک کردن ماشین تمیز شما را خط و خش بیندازند. این خط و خش ها ظاهر وسیله نقلیه شما را خراب میکند. با این حال روش هایی وجود دارد که ممکن است باعث ترمیم خط افتادگی بدنه خودرو شما شود.

روش های خش گیری ماشین چیست؟

خش گیری ماشین روش های متعددی دارد که بستگی به نوع خط و خش بدنه خودروی شما دارد شما می توانید از این روش ها برای خودروی آسیب دیده خود استفاده کنید.

از بین بردن خط و خش بدنه ماشین با خمیر دندان

در ابتدا ما به یک عدد دستمال میکروفایبر داریم که از خط افتادن مجدد خودرو جلوگیری کنیم

مقداری خمیر دندان را روی دستمال میکروفایبر می مالیم توجه کنید که این دستمال باید کمی مرطوب باشد.

بعد از انجام این کار باید خمیر دندان را به صورت دورانی روی خط و خش بدنه ماشین خود حرکت دهید تا به درستی روی سطح بدنه خودرو پخش شود

نکته ای که باید در این مرحله رعایت شود این است که هنگام زدن خمیر دندان کمی به بدنه فشار بیاورید.

در این مرحله بعد از پاک کردن خط و خش بدنه آن را بشویید تا خمیر دندان ها پاک شوند

از بین بردن خط و خش بدنه ماشین با سنباده زدن

سنباده زدن یک روش موثر در از بین بردن خط و خش بدنه خودرو است

قبل از سنباده زدن بدنه خودرو برای رفع خراشیدگی رنگ ماشین باید آن قسمت که دارای خط و خش است را شست و شو دهیم به این علت که خطوط بدنه به راحتی قابل رویت باشند و وجود گرد و غبار باعث پایین آمدن کیفیت خش گیری بدنه خودرو می شود.

پس قسمت دارای خط و خش بدنه را به خوبی بشویید تا سراغ مرحله بعد برویم!

قدم بعدی در روش ترمیم خط افتادگی بدنه خودرو شروع سنباده زدن محل خط و خش ماشین است. این مرحله بسیار حساس است و با کوچک ترین خطا باعث خراب شدن رنگ بدنه ماشین تان می شوید پس با دقت تمام این کار را انجام دهید.

ابتدا باید سنباده مخصوص این کار را که نرم و متراکم است خریداری کنید

بعد این سنباده را با استفاده از آب روی ناحیه خش دار برای مدت طولانی بکشید. خیس کردن برای این منظور است که خطوط جدید روی بدنه خودرو شما نیوفتد.

از بین بردن خط و خش بدنه و سپر ماشین با پولیش

برای از بین بردن خط و خش بدنه و سپر ماشین ابتدا از سنباده استفاده کردیم تا سطح رنگ یکسان شود بعد از آن به سراغ پولیش کردن بدنه خودرو می رویم شما باید از بهترین پولیش برای خط و خش ماشین خود استفاده کنید.

قبل از پولیش کاری باید تمام رطوبت بدنه خودرو را با دستمال نرم یا یک حوله بگیرید. و بعد پولیش را با استفاده از یک ابر یا دستمال روی بدنه ترجیحا دورانی بمالید. (پولیش کاری هم با دست و هم با دستگاه های مخصوص صورت می گیرد).

بعد از اتمام پولیش زدن روی خراشیدگی خط و خش ماشین سفید بدنه را دوباره میشوییم و زیر نور زیاد آن را بررسی می کنیم اگر خراش های بدنه ماشین معلوم نبود شما این مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشتید اما در غیر این صورت بار دیگر پولیش کاری را انجام دهید.

قلم خط و خش گیری ماشین چیست ؟

این قلم به منظور رفع خط و خش جزئی بر روی بدنه ماشین استفاده می شود وقت تهیه قلم خش گیر خودرو باید دقت شود که دقیقا هم رنگ بدنه ماشین شما باشد

راه حل خط و خش نیوفتادن ماشین چیست ؟

فقط کافیه از چادر ماشین استفاده بکنی که در سایت برترآپشن موجود هست استفاده بکنی تا بر اثر مالش ماشین های همسایه و دوچرخه و موتور جلوگیری کنی. نیازی هم نداشته باشی دیگه دوساعت بگردی دنبال رفع خط و خش بدنه. به همین سادگی یکبار برای همیشه صورت مسئله رو حلش کن بره رفیق.پس خرید چادر ماشین رو فوری انجام بده