خرید چادر ماشین

داستان ما

 تو برتر آپشن این حرف طرفدار زیادی داره؛ چون هر ایده‌ای، اختراعی و اکتشافی اول از همین جرقه‌ی ذهنی شروع شده و بعدها به آتشی تبدیل شده که از گرمای اون، هزاران، میلیون‌ها و چه‌بسا میلیارد‌ها نفر در سراسر جهان استفاده کردن. برتر آپشن هم دقیقا با یک جرقه شروع شد؛ جرقه‌ای که دنبال اینه تا به آتشی برای میلیون‌ها و شاید میلیاردها نفر در سراسر جهان تبدیل بشه

اردیبهشت‌ماه 1379 برای برتر آپشن همیشه ویژه خواهد بود؛ چون درست تو غروبِ یک روز دل‌انگیز بهاری در همین ماه بود که طلوع جدیدی در سپهر ذهن‌مون رخ داد. درست یک‌ماه بعد یا دقیق‌تر بگم، ۱۹خرداد 1379 تیمی شکل گرفت که به من، یعنی برتر آپشن معنا بخشید؛ تیمی که به بودن تک‌تکِ افرادش افتخار می‌کنم و به‌یقین  هست که فکرش رو می‌کنی؛ چون تو به ما انگیزه‌ی ادامه‌ی این سفر رو می‌دی و لازمه‌ی هر سفر دور‌ و درازی، همین انگیزه هست.

 کاش می‌تونستم راجع‌به برنامه‌های هیجان‌انگیزی که برای آینده دارم، ساعت‌ها باهات حرف می‌زدم؛ اما حیف که خیلی از چیزا رو نمیشه گفت؛ ولی بین خودمون باشه، برتر آپشن قراره فراتر از چیزی که الان می‌بینی، باشه؛ چون دنیا تغییر کرده و دیگه کارواش و پولیش واکس تنها راهه محافظت جذابی ماشین نیستن ؛)

مرسی که هستی هم‌سفرِ دوست‌داشتنیِ برتر آپشن